Reference

Co o mých službách říkají ti, kteří si je vyzkoušeli?

Trenér byl velice milý, trpělivý a srozumitelně mi dokázal vysvětlit veškeré prováděné cviky. Trénink byl velmi různorodý a výběr cviků byl uzpůsoben mým osobním požadavkům a přáním. Pozitivně hodnotím fakt, že jsem musel jednotlivé techniky opakovat do doby, než jsem si je zcela osvojil, abych pak následně je mohl doma provádět sám a bez chyb. Pokud si zvolíte Vojtu jako vašeho osobního trenéra, určitě nešlápnete vedle.
Dominik P.
21 let, student VŠ
Cvičení probíhalo v prostředí ne učitel – žák, ale kamarád – kamarád. Veškeré otázky s ochotou zodpovězeny i vícekrát, pokud jsem neporozuměl. Velmi příjemný byl také celkový trénink, během něhož mi Vojta vysvětlil i mnoho pro mne naprosto nových cviků. Vřele doporučuji!
Libor M.
22 let, silový trojbojař
Je pravda, že nejsem v kondici jako za mladých let, ale bolesti, se kterými jsem se vyrovnával již delší dobu, byly opravdu neúnosné. Po doporučení jsem navštívil Vojtu. Když mě viděl, řekl, že to bude těžká práce, ale obdivoval jsem jeho trpělivost. Cítím se mnohem lépe, že pro sebe něco dělám a nebude ze mě troska.
Lubomír K.
60 let, úředník
K Vojtovi jsem se dostala kvůli mé operaci levého kolene. Rehabilitace po operaci mi začínala až po měsíci a půl a já nechtěla jen tak nečinně čekat a nechat chřadnout své svaly. Poprosila jsem tedy Vojtu, zdali by mi mohl ukázat a sestavit pár cviků na podporu léčby mého kolene a správné a šetrné posílení svalů levné nohy. Vojta mi pečlivě sestavil cvičební plán cviků pro šetrné rozmasírování svalů v oblasti kolene, protáhnutí a pro posílení těchto svalů. Vše mi perfektně vysvětlil, názorně ukázal a poté mě u cviků kontroloval, abych je prováděla správně. Na těchto cvicích se mi hlavně líbilo, že je můžu dělat doma třeba u televize či učení a nepotřebuji k tomu žádné pomůcky, či drahé návštěvy fitness. Po prvních dnech cvičení mě svaly opravdu pálely, což jsem vnímala velmi pozitivně, protože šlo vidět, že svaly opravdu pracují. Postupem času jsem si na cviky zvykala a zvládala je mnohem lépe. Díky Vojtova vedení, mi svaly před rehabilitací dále neochabovaly a já se do kondice dostávám mnohem rychleji. Díky Vojto.
Zuzana P.
23 let, hasička
Pohybového specialistu Vojtu jsem náhodou našel na internetu. Tak jsem si řekl, že ho vyzkouším – web vypadal profesionálně, popis služeb taky. První setkání proběhlo formou dotazníku a velmi obsáhlé komplexní diagnostiky, ze které byl sestavený tréninkový plán. Žádný „šablonový“ trénink, a to se mi moc líbilo! Výběr cviků byl také přizpůsoben mým požadavkům, cílů, a hlavně zdravotnímu stavu, čehož si velmi cením! Doporučuji.
Tomáš D.
42 let, manager
Skvělý trenér s individuálním přístupem. Připraví cvičební program pro každého podle jeho požadavků a potřeb. Detailně vysvětlí, jak cviky dělat dobře. Řekne také, jak se dělat nemají. Cvičení doplňuje i zajímavými informacemi.
Nikola B.
23 let, studentka VŠ
Tento trenér mi byl doporučen, že mi bude schopen pomoct s mými problémy (bolesti zápěstí a lokte). Opravdu se tak stalo. Po diagnostice a několika cvičeních mé problémy ustoupily. Mohu jen doporučit dále. Trenér Vojta je opravdový „profík“.
Milan H.
45 let, dělník
Ač je V. Meier poměrně mladý, lze z jeho projevu pozorovat mnoho zkušeností a absolvovaných seminářů. Především osobitý přístup mě utvrdil v tom, že zvolení právě tohoto trenéra bylo správnou volbou. Mohu včele doporučit všem.
Jan L.
22 let, hráč basketbalu
Vedený trénink pod tímto člověkem byl pro mne velmi přínosný. Většina trenéru ve fitcentrech přistupují ke všem klientům stejně, vytáhnou z poza pultu svůj "univerzální" tréninkový plán, který si samozřejmě zaplatíte a hurá na stroje se zničit, to ale neplatí při tréninku s tímto člověkem. Při cvičení s Vojtou jsem byl nad míru spokojen. Věnoval mi 105% svého času, cviky detailně vysvětlil a předvedl. Jde vidět, že je to člověk na svém místě a rozhodně ví, co dělá. Více takových.
Filip K.
22 let, voják
Dobrý den, jsem pacientka se skoliózou a obrátila jsem se na pohybového specialistu Vojtěcha Meiera, protože jsem trpěla velkými bolestmi, které mě omezovaly v mé práci. Pan Vojtěch mi vysvětlil a cvičil se mnou – koncept dynamických stabilizací. Toto cvičení mohu jen doporučit, nejen proto, že pan Vojtěch byl velmi trpělivý a ochotný. Po půl roce jsem téměř bez problémů, ale tomuto cvičení se musím téměř denně věnovat a neustále zdokonalovat. Vyzkoušela jsem rehabilitace, fyzioterapii, chiropraktika, různé druhy masáží, ale výsledek nebyl nikdy žádný. Proto všem radím: neváhejte a vyzkoušejte.
Jana F.
38 let, dětská sestra
Na tréninku oceňuji zejména profesionální úroveň, zároveň s velice příjemnou a přátelskou atmosférou. Pan Meier má výborné znalosti ať už z teoretického hlediska, či samotného provedení v praxi a samotný trénink je pak nejen zábavný, ale také účinný a určitě přínosný, ať už pro začínajícího sportovce, či pro zkušenější jedince, kteří si pak mohou uvědomit, v jak základních věcech dosud chybovali. Pro mě osobně byl trénink jednoznačně přínosný, zejména z hlediska zlepšení technického provedení jednotlivých cviků a správnému pochopení významu zdánlivě drobných detailů na samotný smysl daných cviků. Služby pana Meiera tudíž mohu jednoznačně doporučit všem případným zájemcům o spolupráci.
David H.
22 let, bojové sporty
Od mládí jsem aktivní sportovec, ale před rokem jsem byl na operaci kolena. A od té doby mě bolí jako ďas. Při brouzdání na internetu jsem našel tohoto specialistu. Udělal mi testy pohybu a zjistil, že jsem koleno posiloval špatně. Tak už nějakou dobu spolu cvičíme a je to super! Koleno je OK a já mohu dál aktivně sportovat. Díky, opravdu to pro mne bylo důležité!
Karel A.
54 let, Osvč

Pro zobrazení více referencí, prosím, klikněte níže.