O mně

Profilove-foto (1)

"TRAIN CLEVER, FEEL BETTER"
-Vojtěch Meier-

Jmenuji se Vojtěch Meier a jsem certifikovaným FF® fasciálním a certifikovaným FMS™ & FRCms pohybovým specialistou. Již jedenáct let se věnuji lidskému pohybu, manuálním technikám a výživě.

 

Sportovní problematiku jsem vystudoval jako samostatný obor na VŠB-TU Ostrava. Své znalosti v oblasti sportu jsem dále prohloubil díky dvěma půlročním stážím v zahraničí (na univerzitách Hong Kong Baptist University a Lee Kong Chian School of Medicine v Singapuru).

 

V současné době dokončuji doktorské studium orientované na oblast didaktiky odborných předmětů. Zároveň působím jako privátní poradce pro všechny, kteří mají různorodé zdravotní problémy nebo chtějí posouvat hranice vlastní výkonnosti.

 

Přístup, který volím, je založen nejen na dlouholeté praxi, ale především na systematickém celoživotním vzdělávání, jež považuji za nezbytnou podmínku pro další růst a pomoc klientům.

 

Od roku 2011, kdy jsem absolvoval kurz Akademie Ronnie.cz, se každoročně účastním odborných seminářů, školení a stáží. V posledních letech se jedná výhradně o zahraniční vzdělávací akce (Slovensko, Nizozemsko, Kanada, USA, Hong Kong, Čína Singapur, Thajsko, Mexiko).

Svým klientům nabízím ucelené portfolio služeb, které je rozděleno na pohyb a manuální techniky.

 

Oblast pohybu zahrnuje screening vitálních funkcí organismu, komplexní diagnostiku pohybového aparátu včetně screeningu pohybových vzorů a mnohé další přístupy.

 

Manuální oblast čítá několik forem přístupů k detekování bolesti a ošetření měkkých tkání, fascií a svalů. Nejčastěji využívám dosud málo rozšířené švýcarsko-německé pomůcky FAZER vyráběné z chirurgické oceli.

 

Těmito nástroji dokážu klientům ulevit od tělesné i duševní nepohody a pomoci v boji s bolestmi a omezeními.

quote

Poskytovat nadčasově ucelené a komplexní portfolio služeb pro co nejširší spektrum lidí a tím vytvářet dopad na jejich zdraví a výkonnost.

quote (1)
Vojtěch Meier
quote

Má vize v kontextu pohybu a manuálních technik tkví v klientově pochopení propojenosti (interdisciplinarity) několika navzájem se prolínacích oborů do takové míry, aby byl následně každý jedinec schopen dlouhodobě aplikovat získané znalosti v kontextu vlastních potřeb.

quote (1)
Vojtěch Meier