O mně

Profilove-foto

"TRAIN CLEVER, FEEL BETTER"
-Vojtěch Meier-

Jmenuji se Vojtěch Meier a jsem fasciálním a certifikovaným FMS™ & FRCms pohybovým specialistou. Již deset let se věnuji lidskému pohybu, manuálním technikám a výživě.

Sportovní problematiku jsem vystudoval jako samostatný obor na VŠB-TU Ostrava. Své znalosti v oblasti sportu jsem dále prohloubil díky dvěma půlročním stážím v zahraničí (na univerzitách Hong Kong Baptist University a Lee Kong Chian School of Medicine v Singapuru).

V současné době dokončuji doktorské studium orientované na oblast managementu a korporátního řízení. Zároveň působím jako privátní poradce pro všechny, kteří mají různorodé zdravotní problémy nebo chtějí posouvat hranice vlastní výkonnosti. Přístup, který volím, je založen nejen na dlouholeté praxi, ale především na systematickém celoživotním vzdělávání, jež považuji za nezbytnou podmínku pro další růst a pomoc klientům.

Od roku 2011, kdy jsem absolvoval kurz Akademie Ronnie.cz, se každoročně účastním odborných seminářů a školení. V posledních letech se jedná výhradně o zahraniční vzdělávací akce (Slovensko, Nizozemsko, Kanada, USA, Hong Kong, Singapur, Thajsko, Mexiko).

Svým klientům nabízím ucelené portfolio služeb zahrnující diagnostiku pohybového aparátu včetně screeningu pohybových vzorů, vyšetření dechového stereotypu, rozboru chodidel a testování mobility, stability a síly. Od roku 2022 jsou mé služby doplněny o Screening vitálních funkcí organismu s pomocí pulzního oxymetru MASIMO MightySat a také o elektrostimulaci měkkých tkání.

K detekování bolesti a ošetření měkkých tkání, fascií a svalů využívám dosud málo rozšířené pomůcky FAZER vyráběné z chirurgické oceli. Těmito nástroji dokážu klientům ulevit od bolesti a pomoci v boji s bolestmi a omezeními.

quote

Poskytovat nadčasově ucelené a komplexní portfolio služeb pro co nejširší spektrum lidí a tím vytvářet dopad na jejich zdraví a výkonnost.

quote (1)
Vojtěch Meier
quote

Má vize v kontextu pohybu a manuálních technik tkví v klientově pochopení propojenosti (interdisciplinarity) několika navzájem se prolínacích oborů do takové míry, aby byl následně každý jedinec schopen dlouhodobě aplikovat získané znalosti v kontextu vlastních potřeb.

quote (1)
Vojtěch Meier