POHYBOVÉ LEKCE

Popis

Pohybové lekce jsou zaměřeny na osvojení si navrženého tréninkového protokolu a v něm obsažených cviků.

 

Postupem času se budete učit chápat vlastní tělo a jeho základní souvislosti, tak, abyste uměli i v budoucnu pomoci sami sobě.

 

Veškeré pohyby a cviky vám předvedu přesně tak, jak by měly ideálně vypadat, avšak v rámci spolupráce budeme společně každý cvik personalizovat přesně podle vašich aktuálních možností.

Můj dlouholetý přístup k výuce pohybu vychází z několika celosvětově uznávaných konceptů cvičení, díky kterým jsem schopen nabídnout rozsáhlé možnosti nápravy pro široké spektrum zájemců.

 

V lekcích kombinuji vědou a výzkumy ověřenou teorii společně s praktickými aspekty cvičení a výsledkem je tak teoreticko-praktický koncept vedení lekcí.

 

Není pro mě překážkou vést profesionálního sportovce s těmi nejvyššími cíli nebo naopak běžného člověka, který se chce cítit lépe.

 

Také věkové spektrum není problémem a dlouhodobě pracuji jak s dětmi, tak se seniory.

 

Pokud vás opravdu zajímá, jakou filozofii v kontextu manuálních technik vyznávám, přečtěte si některý z mých článků publikovaný na největším českém webu věnujícímu se fitness a zdraví nebo si prohlédněte mé portfolio vzdělání společně s mým profesním životopisem.

_1PF7403

POWERED BY

quote

Trénink KAATSU® (japonský výraz znamená „dodatečný tlak“) zahrnuje cvičení s nízkou zátěží, zatímco externě aplikovaná komprese mírně omezuje průtok krve do aktivního kosterního svalu. KAATSU® je reprezentován malým automatickým kompresorem s roztažitelnými, pneumatickými pásy, které jsou umístěny kolem paží nebo nohou. KAATSU® automaticky a bezpečně optimalizuje krevní oběh pro zdraví, kondici, rehabilitaci a zotavení.

https://kaatsu.com/?action=about.our_story

quote (1)
quote

Společnost RAD reprezentuje přístup založený na automasážních technikách s pomocí různých pomůcek. RAD masážní nástroje jsou navrženy tak, aby je mohlo využít opravdu široké spektrum lidí od dětí po seniory. Pomocí nich lze uvolnit tzv. spouštěcí body, pojivové tkáně a podpořit relaxaci nebo zlepšit výkon.

https://www.radroller.com/pages/benefits

quote (1)
quote

EBFA Global (dříve známá jako EBFA Fitness) je vzdělávací společnost, která se věnuje změně životů prostřednictvím vědy o neuroplasticitě, emoční inteligenci, proprioceptivním tréninku a fasciální integraci. Vyznává holistický a integrovaný přístup k lidskému pohybu, který zpochybňuje konvenční „mainstreamové“ myšlení. Prioritou je tzv. barefoot trénink a diagnostika chodidla společně se stereotypem chůze.

https://ebfaglobal.com/

quote (1)
quote

Original Strength je základ pro veškerý pohyb, bez ohledu na zvolenou tréninkovou modalitu nebo systém. Original Strength poskytuje profesionálům v oblasti zdraví, fitness a vzdělávání všechny nástroje nezbytné k tomu, aby pomohli jejich pacientům, klientům, sportovcům a studentům dosáhnout nejlepších možných výsledků.

https://originalstrength.net/about-us/

quote (1)
quote

Fascial Fitness lze považovat za originální zdroj pro fasciálně orientovaný trénink. Fascial Fitness, vyvinuté týmem mezinárodně uznávaných sportovních vědců, pohybových expertů a fasciálních terapeutů ve spolupráci s výzkumnou „fasciální“ skupinou z Ulmu/Německo vedenou Dr. Robertem Schleipem. Fasciální Fitness poskytuje praktický rámec informací založený na výzkumu pro optimalizaci kritické role fasciálního systému v lidském pohybu.

https://fasciatrainingacademy.com/fascial-fitness-training/

quote (1)
quote

GFM je tréninkový systém, který se snadno implementuje a je vynikající pro celkovou kondici, ztrátu tuku, sílu a zdravý pohyb bez bolesti! Cílem GFM je prokázat hravost při pohybu, být zcela zaujatý a převychovat vestibulární, proprioceptivní a zrakový systém. Tím dochází k vymazání chybných vzorců a vytvoření těch nových a správných. Naším cílem je udělat z pohybu opět něco radostného, protože když nás něco baví – opakujeme to. Když to opakujeme, zlepšíme se v tom.

https://groundforcemethod.com/

quote (1)
quote

Functional Range Conditioning®, vyvinutý světově uznávaným odborníkem na pohybový aparát Dr. Andreo Spinou, je komplexní systém tréninku kloubů založený na vědeckých principech a výzkumu. Při používání systému FRC® existují 3 hlavní tréninkové cíle, které jsou všechny úzce propojeny a získávají se současně: rozvoj mobility, síla kloubů, kontrola těla.

https://functionalanatomyseminars.com/frs-system/functional-range-conditioning/

quote (1)
quote

StrongFirst® je celosvětově renomovaný poskytovatel vzdělání v oblasti síly a výkonu. Specializací jsou tři oblasti: vlastní váha, kettlebell a velká činka. Díky propracovanému systému tréninkových principů je SF efektivní a bezpečný koncept, jak zesílit a naučit se ovládat základní cviky jako je dřep, benchpress, mrtvý tah a mnohé další.

quote (1)