Sledujte mě na facebooku
Skip to content

Individuální stravovací plán

Na základě vašeho cíle a ostatních potřebných informací, vám sestavím strategii jak se ideálně stravovat a dosáhnout tak vysněných výsledků v optimálním čase.

Co je potřeba z vaší strany udělat a jak spolupráce probíhá?

 

Jako první bude udělána vstupní konzultace 50 minut. V tomto čase Vám položím několik otázek týkajících se vašeho současného způsobu stravování, zdravotního stavu a celkového životního stylu. Dále provedu diagnostické měření složení těla. Vy mi naopak sdělíte, jakého cíle byste si přáli dosáhnout a co jste pro jeho splnění ochotni udělat.


Příklad cílů (redukce váhy, nabrání svalové hmoty, řešení zdravotního problému aj.)

 

Druhou věcí bude „domácí úkol“, který ode mě dostanete. Podle instrukcí stanovených na úvodní konzultaci budete vyplňovat Váš aktuální jídelníček ideálně po dobu 5 dnů.

 

Po obdržení vyplněného jídelníčku začnu sestavovat Váš nový individuální stravovací plán.

 

Až jej dokončím, (zpravidla po týdnu) sejdeme se podruhé 50 min a na tomto setkání Vám vysvětlím veškeré novinky a změny, které Vás budou čekat v souvislosti s novým jídelníčkem.

 

Dále nebude zbývat nic jiného, než se pustit do práce a postupně přecházet na nový životní styl. Samozřejmostí je má emailová a telefonická podpora. Případné další konzultace si již klient hradí dle ceníku služeb.