Sledujte mě na facebooku

O mně

http://goldminerpest.com/?jej=can-you-drink-while-on-adipex&88e=49 Jmenuji se Vojtěch Meier a sportu se věnuji od raného dětství, kdy jsem aktivně lyžoval a hrál tenis až do svých 18-ti let. V tomto období došlo k mému prvnímu zranění, a to mě na nějaký čas donutilo přerušit aktivní sportování. Tato událost také vedla k tomu, že jsem se začal zajímat o metody a techniky, díky kterým lze předcházet různým zraněním a přetížením pohybového aparátu.

click here omne
Vše začalo úspěšným složením závěrečných zkoušek u trenérské školy Ronnie.cz. V tomto kurzu jsem si rozšířil vědomosti o základy anatomie a diagnostiky pohybového aparátu, na kterých jsem mohl dále stavět a zlepšovat se. Postupem času jsem absolvoval mnohá školení a semináře, které mi pomohly si ujasnit, co klient potřebuje, a dát mu tak to nejlepší.

http://languageatwork.com/?sde=herbal-form-of-phentermine&656=52 V roce 2013 jsem v zahraničí absolvoval kurz FMS™ (Functional Movement Systems) a po složení náročných zkoušek jsem se stal certifikovaným FMS™ Level 2 pohybovým specialistou. Mimo jiné vůbec prvním na Moravě a ve Slezsku. Tento krok vpřed pro mě znamenal mnoho a změnil mi pohled na práci s klientem. Následující rok se v Praze konal první evropský seminář Original Strength konceptu. Zkušenost a proniknutí do tohoto unikátního systému cvičení mi umožňuje učit klienty jejich pohyb od opravdových základů, jež jsme všichni měli jako malé děti. Skvěle tak doplňuje FMS™. Aby toho nebylo málo v létě téhož roku, jsem repertoár služeb rozšířil o masáže a myofasciální techniky. Těmito technikami dokážu klientovi nejen ulevit od bolesti, ale také dopřát relaxaci od psychického a fyzického napětí.

enter  

phentermine order online reviews Polovinu roku 2015 (březen – říjen) jsem distančně studoval nejobsáhlejší kurz v České republice od společnosti Atac, týkající se výživy a suplementačního poradenství. Navíc jsem absolvoval 2 zahraniční online kurzy (Wageningen University, McGill University), které mi dopomohly rozšířit vědomosti v oblasti výživy.

c4c04b1d1d12b7493d340597f5557667  

phentermine overdose fatal Účastnil jsem se také oficiálního SFG Kettlebell kurzu pod záštitou světoznámé organizace StrongFirst. A na jaře roku 2016 pro mě bylo dalším milníkem absolvování vzdělávacího semináře ANATOMY TRAINS systému, jenž pracuje se svalovými řetězci a fasciemi. Na tento seminář jsem navázal vzdělávacími kurzy FASCIAL FITNESS, kde jsem pochopil, jak využívat svalově – fasciální systém co nejefektivněji v kontextu eliminace zranění a navýšení výkonnosti.

http://iowaable.org/?feh=adipex-results-reviews&fa0=03  

 

logo-kombinace

 

Rok 2016 jsem završil certifikačním seminářem Ground Force Method Level 1. Mohu tak vyučovat tento pohybový koncept mj. především ve skupinových lekcích. GFM je systém cvičení navazující na FMSTM

 

Letošní rok (2017) mě ihned v úvodu posunul vpřed. V lednu jsem absolvoval oficiální školení Foam Rollingu a také DNS Sport kurz dle Prof. Koláře. V únoru jsem úspěšně absolvoval a složil certifikační zkoušky celosvětového konceptu Barefoot Training Specialist. Nově tak nabízím i Diagnostiku a rozbor chodidel a dolních končetin.

BTS_Logo_Web-1

Mezi mou klientelu patří jak běžní lidé se sedavým zaměstnáním, tak sportovci různých výkonnostních úrovní. Filozofie, kterou vyznávám spočívá v propojení zdravotní stránky cvičení s tou výkonnostní a to v každém věku.

V současné době se naplno věnuji zdokonalování a prohlubování znalostí v oblasti korektivního, zdravotního a silového tréninku. Publikuji na největší server věnující se fitness a kulturistice Ronnie.cz. Spolupracuji na experimentu „Za hranice možností“ výživového specialisty Mgr. Martina Jelínka. A také se rozvíjím v oblasti managementu a jazyků.

Certifikace

  • BOSU® CORE
  • BOSU® ve fitness
  • Zdravotně funkční trénink pro běžnou klientelu
  • Funkční trénink CORE ve sportovní přípravě
  • Funkční trénink CORE ve sportovní přípravě – Advanced
  • Vedený pasivní strečink
  • MILOKIT® CORE (závěsný systém)
  • MILOKIT® BODY (závěsný systém)
  • a další…

Podívejte se na celé mé vzdělání.